MÖBLER / Bord / Piedestal 16428113

nr 1642 8113

Piedestal

Kolonn, björk. 27,5x27,5. Höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 september 2024
kl 18:30:22